Fundacja Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych 4YOUth

Fotorelacje z wyjazdów

Be the leader of your life

14 maja 2017 r. Rumunia Julia Stańczyk

Gdy dziewięciu śmiałków z Polski wyruszyło 3 kwietnia 2017 r, na projekt ?Be the leader of your life?, nie wiedzieli co ich czeka. Może wywiozą w dalekie miejsce i zamkną na 10 dni z obcymi ludźmi? A może każą pracować od świtu do nocy w pocie czoła? Tak, to mógłby być początek całkiem niezłego thrillera, ale jednak to nie o tym tu przeczytacie. Tych dziewięciu śmiałków pojechało w rumuńskie góry do miejscowości Poiana Negrii, by przez 10 dni uczyć się, odkrywać, doświadczać, przeżywać cudowny czas oraz poznawać podobnych sobie, aktywnych młodych ludzi z Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Włoch.

Young stars

4 grudnia 2016 r. Wielka Brytania Marta Dondziak

Zamknięci w jednym budynku na 8 dni, my uczestnicy 8 krajów Unii Europejskiej w liczbie 40 osób świetnie dawaliśmy sobie radę z postawionymi przed nami zadaniami. Projekt Young Stars w Londynie odbywał się w dniach 4-14 listopada 2016 r. i dotyczył bezrobocia wśród młodzieży w krajach UE szczególnie zagrożonych tym ryzykiem. Nasze 8 dniowe międzynarodowe spotkanie odbywało się na zasadach non formal education, w formie której uczestnicy uczą się od siebie nawzajem, korzystając z własnych do doświadczeń i umiejętności.

Be The Change, Stop The Climate Change

4 grudnia 2016 r. Cypr Julia Staniszewska

Niedawno wróciłam z projektu Be The Change, Stop The Climate Change, który odbył się na przełomie października i listopada 2016 roku na Cyprze, w małej miejscowości Paralimni. Projekt ten miał na celu pogłębianie wiedzy w zakresie zmian klimatycznych, które stają się coraz większym problemem w dzisiejszych czasach. W ciągu 7 dni wraz z uczestnikami z 5 innych krajów: Malty, Bułgarii, Cypru, Belgii oraz Rumunii wymienialiśmy się doświadczeniami oraz sytuacją dotyczącą środowiska jaka panuje w naszym kraju.

The Happit

23 listopada 2016 r. Rumunia

Właśnie wróciłam do Polski po 9 dniach spędzonych w Rumunii. (?) Była to niesamowita podróż nie tylko do innego kraju, ale również w głąb samej siebie. Przeszłam tę drogę z niesamowitymi osobami i właściwie dzięki nim. Wyobraźcie sobie, że bardzo młode osoby i średnio młode osoby z Rumunii, Polski, Estonii i Włoch (no i ja) żyją razem w jednym hostelu, gotują razem, sprzątają razem, mają zajęcia z trenerami, sami tworzą dla siebie zajęcia, imprezują i po prostu się uśmiechają się do siebie. Po 9 dniach jesteśmy przyjaciółmi i praktycznie rodziną. (?) Każdy z nas wraca jako lepszy i szczęśliwszy człowiek.

Let?s Digitalize Youth Organisations!

25 września 2016 r. Litwa Ola Miklasińska

Poranna rozgrzewka z użyciem YouTube?a, nakręcenie własnego LipDuba, taneczna bitwa na Playstation i konkurs na największą liczbę lajków – to tylko niektóre z oryginalnych aktywności, jakie przygotowali dla nas trenerzy podczas projektu Let?s Digitalize Youth Organisations!

«