Fundacja Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych 4YOUth

Zespół

Katarzyna Klimowicz

Board President & Co-founder

Doktorantka (Zakład Filozofii Polityki, Instytut Filozofii UW) oraz absolwentka Programu Humanity in Action. Ukończyła międzynarodowy kierunek Filozofia w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim i od początku jej studiów łączy swoją karierę akademicką z dziennikarstwem obywatelskim oraz działalnością społeczną. Uwielbia podróżować i bardzo interesuje się polityką, wolontariatem, międzynarodowymi workcampami oraz projektami młodzieżowymi. Doświadczenia, które najbardziej docenia w swoim życiu to: liczne warsztaty teatralne, dwie kadencje w Młodzieżowej Radzie Milanówka (jej miasto rodzinne), praktyki studenckie w Akademickim Radiu Kampus oraz we włoskim Stowarzyszeniu YouNet. Współpracowała również z założycielami obywatelskiej telewizji Miasta w Komie, wyjeżdżała na wiele workcampów wolontariackich do różnych zakątków Europy wraz z Organizacją Service Civil International, brała udział w Programie wymiany studenckiej Erasmus oraz Erasmus Placement w Bolonii (Włochy) oraz w Barcelonie (Hiszpania) i ponadto koordynowała wiele lokalnych, a także międzynarodowych projektów. Jednocześnie z pasją uczu grupy studentów na Uniwersytecie Warszawskim i lubi występować publicznie na wydarzeniach takich jak międzynarodowe konferencje akademickie oraz brać udział w TEDx Talks, aby dzielić się i promować progresywne idee.

Maciej J. Klimowicz

Board Member & Co-founder

Jako wieloletni pracownik administracji centralnej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych realizował duże projekty europejskie. Absolwent studiów na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW (specjalizacja Marketing Polityczny), Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami SGH. Obecnie pracuje jako programista i designer.

Magda Żarnawska

Local projects manager

Absolwentka studiów I stopnia w Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Socjologia i studentka Socjologii i Antropologii Społecznej w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych. Praktykantka w Akademickim Radiu Kampus. Doświadczenie w pracy organizacjach pozarządowych zdobywała w czasie wolontariatu w Polskiej Akcji Humanitarnej i praktyk studenckich w Centrum Praw Kobiet. Przez dwa lata współpracowała z gazetą i portalem Refugee.pl, obecnie związana z ATD Polska. Miłośniczka podróży autostopowych i literatury non-fiction. Jest zafascynowana filozofią unschoolingu.

Miłosz Bałdyga

international & social relations manager

Trener żonglerki i rozwoju osobistego, pasjonat sztuki nowego cyrku. Absolwent studiów I stopnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja Ekonomia Przedsiębiorstwa), jeden semestr studiował w Weronie jako stypendysta programu Erasmus. Od 2012 roku aktywnie uczestniczy w międzynarodowych wymianach młodzieży i kursach, a w Fundacji 4YOUth odpowiedzialny jest za rekrutację uczestników na wyjazdy zagraniczne oraz kontakt z organizacjami partnerskimi. Podróżnik, miłośnik muzyki, sportu i klocków Lego. Swoją kreatywność uwalnia pisząc teksty, eksperymentując z grafiką wektorową i malując na odzieży, interesuje się też instrumentami perkusyjnymi i jeździ na monocyklu. Lubi podejmować nowe wyzwania, a satysfakcję daje mu rozwiązywanie problemów w niekonwencjonalny sposób.

Monika Olszak

Board Member & co-founder

Studentka Europeistyki (specjalizacja Marketing Europejski) oraz Gospodarki Przestrzennej EUROREG na Uniwersytecie Warszawskim. Od pierwszego roku studiów zaangażowana w działalność Studenckiego Koła Naukowego ?Touching Europe?. W ramach wolontariatu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego była odpowiedzialna m.in za współorganizowanie międzynarodowej konferencji: ?Effective Instruments Supporting Territorial Development?, która zaliczana jest do najważniejszych wydarzeń polskiej prezydencji. Brała także udział w projekcie ESPONu o nazwie ?TERCO Europejska Współpraca Terytorialna jako czynnik wzrostu gospodarczego, zatrudnienia i jakości życia?, który był realizowany na obszarze Jeleniej Góry. Tajniki skutecznej promocji poznała podczas wolontariatu w Centrum Promocji i Informacji Teatru Wielkiego. Stypendystka programu Erasmus w Bolonii oraz Ambasadorka Programu ?Młodzież w działaniu?. Miłośniczka podróży oraz szeroko pojętej tematyki miejskiej. W wolnej chwili lubi fotografować otaczającą ją rzeczywistość.

Beata Niedziela

Volunteer

Absolwentka kierunków: zarządzanie na SGH oraz europeistyka na UW. Alumn Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Projektami SGH. Współorganizatorka (w zakresie sponsoringu i finansów) ósmej edycji największej w Polsce konferencji naukowej o tematyce Zarządzanie Projektami – Project Management Days 2013. Podczas studiów zatrudniona w firmach: Groupon – Account Representative, Europejskie Centrum Przedsiębiorczości – Konsultant ds. Funduszy Europejskich, a także Lekkerland – Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Kategoriami Produktów FMCG. W 2010 roku stypendystka programu Erasmus w Bolonii. Kocha podróże. Ostatnio zafascynowana ideą couchsurfingu (z którego korzysta zawsze, gdy tylko jest taka możliwość). W Fundacji 4YOUth w okresie od października 2013 r. do stycznia 2015 r. była odpowiedzialna za rekrutację uczestników na wymiany międzynarodowe oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji z zagranicznymi partnerami.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o rekrutacjach i projektach, podaj swój e-mail.


Fotorelacje z wyjazdów

Zobacz więcej

«