Fundacja Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych 4YOUth

TRY: Transition Youth

Ekologiczne Cinemaforum w Milanówku

14 września 2016 r.

Fundacja Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych 4YOUth, Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 STO w Milanówku oraz Spotkania Geograficzne i Akademia Dokumentu serdecznie zapraszają 23 września 2016 r. (piątek) w godz. 18:00-21:00 do Parku Zielony Dołek przy ul. Fiderkiewicza na Ekologiczne Cinemaforum.

Założyliśmy w Milanówku Społeczny Ogród Miejski

17 maja 2016 r.

W dniach 1-8 maja 2016 r., podczas hiszpańsko-polsko-włoskiego tygodnia szkoleniowego, 33 uczestników i uczestniczek projektu TRY: TRansition Youth wzięło udział w intensywnych warsztatach i wspólnymi siłami zakładało Społeczny Ogród Miejski na terenie parku ?Zielony dołek? w Milanówku.

Ruszamy z pracami w Ogrodzie Społecznym Miejskim w Milanówku

24 kwietnia 2016 r.

W dniach 1-8 maja 2016 r. polscy uczestnicy międzynarodowego projektu TRY: TRansition Youth będą gościć w Milanówku zaprzyjaźnioną grupę młodzieży z Włoch i z Hiszpanii. Podczas międzynarodowego tygodnia szkoleniowego będziemy brać udział w warsztatach nt. ekologii, zrównoważonego rozwoju i przedsiębiorczości społecznej oraz wspólnie z lokalnymi wolontariuszami tworzyć Społeczny Ogród Miejski na ?Zielonym Dołku? w Milanówku.

Relacja z pierwszego szkolenia międzynarodowego w Mas Franch w Katalonii

14 kwietnia 2016 r.

Za nami pierwsze z trzech szkoleń międzynarodowych w ramach projektu TRY: TRansition Youth. 33 uczestników z Polski, Hiszpanii i Włoch spotkało się w malowniczej, katalońskiej miejscowości Sant Feliu de Pallerols, w ekologicznym ośrodku kooperatywy MasFranch. W dniach 19-26 marca 2016 r. wzięliśmy udział w serii teoretycznych i praktycznych zajęć na temat ekologicznego prowadzenia ogrodów, zrównoważonego rozwoju, idei i zasad permakultury, demokracji partycypacyjnej, a także pokojowego rozwiązywania konfliktów.

«