Action lab – training course

Pojedź z 4YOUth na projekt Serbia Zgłoszenia do 16 kwietnia 2018 r.

Mamy 2 miejsca na szkolenie „Action lab”, które odbędzie się w dniach 14-22 maja 2018 r. w miejscowości Krusevac w Serbii.

W szkoleniu „Action lab” weźmie udział 26 uczestników z Albanii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Francji, Grecji, Hiszpanii, Macedonii, Polski, Serbii i Włoch.

Szkolenie ma na celu poznanie różnych metod i narzędzi związanych z kulturą i sztuką, które mogą być wykorzystywane w celu promowania pokoju, zrozumienia, szacunku, różnorodności i rozwiązywania konfliktów bez przemocy, a także podniesienie kompetencji osób pracujących z młodzieżą w wykorzystywaniu kultury i sztuki w pracy z młodymi ludźmi.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz przynajmniej 18 lat, interesuje Cię tematyka tego projektu oraz znasz język angielski na komunikatywnym poziomie, czekamy na Twoje zgłoszenie do 16 kwietnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji w materiałach do pobrania poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »