Active listening in Youth Work

Pojedź z 4YOUth na projekt Cypr Zgłoszenia do 5 października 2018 r.

Szukamy 5 osób, które wezmą udział w szkoleniu pt. Active listening in Youth Work, które odbędzie się od 22 do 31 października 2018 r. w miejscowości Larnaca (Cypr).

W szkoleniu Active listening in Youth Work weźmie udział 25 osób z 5 krajów: Cypru, Hiszpanii, Polski, Rumunii i Włoch. Celem projektu jest poprawa umiejętności komunikacyjnych wśród pracowników młodzieżowych podczas pracy z młodymi ludźmi ze środowisk o mniejszych szansach. Szkolenie skupiać się będzie na metodach edukacji pozaformalnej dotyczących aktywnego słuchania i asertywnej komunikacji.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 360 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 5 października br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »