B.O.M.B. – Building your Organisation’s Media Brand

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 27 września 2018 r.

Szukamy 3 osób, które wezmą udział w szkoleniu B.O.M.B. – Building your Organisation’s Media Brand, które odbędzie się od 6 do 15 listopada 2018 r. w Londynie w Wielkiej Brytanii.

W Szkoleniu B.O.M.B. – Building your Organisation’s Media Brand wezmą udział 34 osoby z 10 krajów: Bułgarii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Włoch. Jest to 2-etapowy projekt, podczas którego uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się jak tworzyć promocyjne materiały wideo dla organizacji i/lub inicjatyw z użyciem niskobudżetowego sprzetu, a także eksperymentować z 34 osobami jak wykorzystywać materiały wideo poprzez tworzenie filmu dla inicjatywy non-profit z Londynu.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 27 września br. włącznie (czwartek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach do pobrania.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »