Love speech

2018

Projekt Love speech polegał na przeprowadzeniu warsztatów nt. mowy nienawiści w sieci oraz stworzeniu haseł, które zamiast słów nienawiści niosą ze sobą pozytywne treści i wartości – dobroci, szacunku i miłości.

Portrety uczestników projektu wraz z hasłami promującymi love speech są udostępnione w sieci aby mogły dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji pokażemy, że każdy i każda z nas może szerzyć „mowę miłości” w Internecie oraz wykorzystywać metody edukacji pozaformalnej do budowania pokojowych społeczności w swoim najbliższym otoczeniu.

Jeżeli podoba Ci się nasz projekt szerzenia mowy miłości w sieci i poza nią – w naszych codziennych relacjach z ludźmi – zapraszamy do współpracy! Stwórz własne hasła w ramach akcji Love speech i prześlij na adres: fundacja@4youth.pl, a my opublikujemy je na naszej stronie internetowej oraz facebookowym fanapage’u.

Specjalne podziękowania należą się naszej organizacji partnerskiej – Educational Center Krusevac z Serbii, która zainspirowała nas do przeprowadzenia akcji Love speech <3 All you need is Love! :) tekst: Katarzyna Klimowicz
foto: Maciej Klimowicz, Anna Wisz

Nasi Partnerzy

« »