Pojedź z 4YOUth na projekt

Masz chęć poznać nowych, fajnych ludzi? Marzysz o przygodzie, która zmieni Twoje życie? Szukasz okazji, by poćwiczyć języki obce? Wyjedź z 4YOUth na projekt międzynarodowy!

Dzięki naszym międzynarodowym kontaktom z organizacjami z całej Europy młodzi w wieku 18-30 lat mają szansę zdobycia cennych doświadczeń na zagranicznych wymianach młodzieżowych, seminariach i szkoleniach realizowanych w ramach programu Erasmus+.

Program Erasmus+ został ustanowiony przez Komisję Europejską, aby młodzi ludzie z krajów Unii Europejskiej mogli brać udział w różnych projektach, dotyczących wielu ważnych i aktualnych tematów, takich jak ekologia, migracje, kultura i sztuka, przedsiębiorczość społeczna, walka z bezrobociem wśród młodzieży, czy przeciwdziałanie przemocy i mowie nienawiści.

Poprzez wspólne działania młodzi obywatele przezwyciężają bariery, uprzedzenia i stereotypy, zastępując je poczuciem solidarności i tolerancji. Program Erasmus+ wspiera mobilność młodzieży oraz promuje aktywność obywatelską, a w szczególności obywatelstwo europejskie. Spotykając się ze sobą i realizując założenia projektów, ich uczestnicy zdobywają nowe umiejętności i rozwijają swoje pasje. Więcej informacji na temat Programu Erasmus+ znajdziesz na stronie http://erasmusplus.org.pl/.

5 kroków do wyjazdu

Wybierz projekt, na który chcesz pojechać

Informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach znajdziesz na naszej stronie głównej oraz na Facebooku. Zapoznaj się dokładnie z opisem wybranej wymiany, seminarium lub szkolenia. Szczegółowe informacje na temat każdego projektu znajdziesz w załączonym infopacku. Decyzję o wyjeździe podejmij, kierując się przede wszystkim swoimi zainteresowaniami.

Zapoznaj się z regulaminem

Wszystkie wyjazdy na projekty międzynarodowe podlegają wspólnym zasadom, zamieszczonym w Regulaminie wyjazdów międzynarodowych. Znajomość regulaminu to obowiązek każdego uczestnika.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziesz pod opisem każdego projektu. Upewnij się, że wszystkie wymagane pola formularza zostały prawidłowo wypełnione.

Kup bilety

Po otrzymaniu na Twój adres e-mail potwierdzenia pozytywnie rozpatrzonej kandydatury, masz 3 dni na zakup biletów na przejazd lub przelot do miejsca realizacji projektu. Postaraj się wybrać najbardziej ekologiczny i ekonomiczny środek transportu.

Spakuj bagaż i baw się dobrze!

Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą również sporą dawkę pozytywnej energii oraz poczęstunek ze swojego kraju dla międzynarodowych uczestników. Ważną częścią każdej wymiany są wieczory integracyjne, na których prezentowane są tradycyjne dania i zwyczaje.

Zobacz fotorelacje Regulamin wyjazdów

Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »