Critical thinking and defeasibility

Pojedź z 4YOUth na projekt Litwa Zgłoszenia do 28 lutego 2019 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Critical thinking and defeasibility, która odbędzie się od 13 do 21 kwietnia 2019 r. w miejscowości Kowno na Litwie.

W wymianie Critical thinking and defeasibility weźmie udział 22 uczestników z 4 krajów: Bułgarii, Litwy, Macedonii i Polski. Podczas projektu uczestnicy poznają między innymi główne metody statystyczne, prawdopodobieństwa oraz psychologii poznawczej. Uczestnicy dowiedzą się jak można używać tej wiedzy w życiu codziennym, zaczynając od możliwości wyboru właściwego produktu, aż po zdolność krytykowania badań naukowych. Nauczą się, jak rozwijać umiejętności krytycznego myślenia oraz jak ich używać w codziennych sytuacjach.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 180 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 28 lutego br. włącznie (czwartek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Stowarzyszenie „Skeptiškas jaunimas“

Stowarzyszenie Sceptic Youth jest organizacją zrzeszającą młodych ludzi, którzy promują krytyczne, racjonalne myślenie i zajmują się popularyzacją nauki oraz dobrobytu poprzez różne metody edukacyjne.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »