Cultur(E+)

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 30 czerwca 2019 r.

Szukamy 7 osób (włączając 1 lidera/liderkę), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Cultur(E+), która odbędzie się w dniach 8-16 października 2019 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

Szukamy utalentowanych i kreatywnych uczestników/uczestniczek: jeśli znasz tradycyjne tańce lub potrafisz grać na instrumencie, jeśli potrafisz śpiewać albo masz jakikolwiek inny talent, by podzielić się kulturą swojego kraju – ten projekt jest dla Ciebie! W czasie wymiany uczestnicy będą pracować metodami edukacji nieformalnej – budowanie zespołu, występowanie, prezentacja, badania, analizy, praca w grupach, warsztaty, tworzenie flashmobów, tworzenie filmów.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 30 czerwca br. włącznie (niedziela). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Centrul Pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale

Stowarzyszenie “Centrul pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale” zajmuje się rozwojem młodzieży, pomaganiem tym, którzy mają mniejsze szanse, integracją społeczną dyskryminowanych młodych ludzi i zachęcaniem ich do podejmowania inicjatyw.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »