Cycle and the City APV

Pojedź z 4YOUth na projekt Litwa Zgłoszenia do 31 lipca 2017 r.

Szukamy dwóch osób, które wezmą udział w APV w dniach 26-29 sierpnia 2017 r. i zostaną liderami / liderkami polskiej grupy podczas wymiany młodzieżowej „Cycle and the City”, która odbędzie się w dniach 22-30 września 2017 r. w Kownie na Litwie.

„Cycle and the City” to wymiana młodzieżowa skierowana do uczestników z Danii, Hiszpanii, Litwy, Polski, Wielkiej Brytanii i Włoch. Głównym celem projektu będzie promowanie rowerów jako środka transportu i korzyści płynących z korzystania z rowerów oraz zmniejszenie zagrożeń, z jakimi spotykają się rowerzyści w miastach.

APV to spotkanie liderów, którzy wspólnie wezmą udział w tworzeniu programu projektu oraz zastanowią się nad wyborem najlepszych narzędzi umożliwiających uczestnikom jak najpełniejsze skorzystanie z programu wymiany.

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 180 euro na osobę. Jeśli masz przynajmniej 18 lat, doświadczenie w projektach międzynarodowych i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 31 lipca br. włącznie (poniedziałek).

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji w infopacku do pobrania:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »