Development of critical thinking

Pojedź z 4YOUth na projekt Litwa Zgłoszenia do 7 sierpnia 2018 r.

Poszukujemy 6 osób (w tym 2 liderów/liderek), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Development of critical thinking for Lithuanian and Polish youth, która odbędzie się w dniach 10-16 września 2018 r. w Kownie (Kaunas) na Litwie.

W wymianie młodzieżowej Development of critical thinking for Lithuanian and Polish youth weźmie udział 13 uczestników z Litwy i Polski. Projekt skupiać się będzie na sposobach rozwoju umiejętności krytycznego myślenia oraz wykorzystywania ich w życiu codziennym.

Uczestnicy wymiany młodzieżowej poznają podstawowe metody statystyki, prawdopodobieństwa oraz psychologii kognitywnej, a także koncepty analizy kosztów i korzyści. Co więcej, uczestnicy dowiedzą się jak ta wiedza może zostać wykorzystana w życiu codziennym – od możliwości wyboru właściwego produktu, do umiejętności oceny badań naukowych.

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 75 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 7 sierpnia br. włącznie (wtorek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji w materiałach do pobrania:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »