East Or West – Outdoors is the Best 2

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 25 maja 2018 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej „East Or West – Outdoors is the Best 2”, która odbędzie się w dniach 12-20 lipca 2018 r. w Szkocji.

W wymianie młodzieżowej „East Or West – Outdoors is the Best 2” weźmie udział 35 osób z Armenii, Gruzji, Polski, Portugalii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Głównym celem projektu jest promowanie sportu i aktywności na zewnątrz, w naturze, jako sposobów na zdrowy styl życia.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 170 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 25 maja br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach do pobrania.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »