East Or West – Outdoors is the Best

Pojedź z 4YOUth na projekt Gruzja Zgłoszenia do 22 kwietnia 2018 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej „East Or West – Outdoors is the Best”, która odbędzie się w dniach 4-13 czerwca 2018 r. w Gruzji.

W wymianie młodzieżowej „East Or West – Outdoors is the Best” weźmie udział 35 osób z Armenii, Gruzji, Polski, Portugalii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Głównym celem projektu jest promowanie sportu i aktywności na zewnątrz – w naturze jako sposobów na zdrowy styl życia.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 270 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 22 kwietnia br. włącznie (niedziela). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »