Entrepreneurship learning in an active network

Pojedź z 4YOUth na projekt Romania Zgłoszenia do 8 listopada 2019 r.

Szukamy 4 osób, które pracują z młodzieżą i chcą wziąć udział w szkoleniu Entrepreneurship learning in an active network. Szkolenie odbędzie się w dniach 22-29 stycznia 2020 r. w Bukareszcie, w Rumunii.

Przedsiębiorczość młodzieży jest ważnym czynnikiem tworzenia miejsc pracy, zwiększania innowacyjności i eliminowania nierówności społecznych. Jednym z celów projektu jest przygotowanie pracowników młodzieżowych do roli mentorów dla młodych przedsiębiorców społecznych i zwiększenie skuteczności ich działań w 3 obszarach:

  • kształcenie i szkolenie w zakresie przedsiębiorczości wspierające tworzenie przedsiębiorstw społecznych
  • usuwanie istniejących barier administracyjnych i wspieranie przedsiębiorców w kluczowych fazach cyklu życia firmy
  • oraz ożywianie kultury przedsiębiorczości w Europie.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 8 listopada br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Centrul pentru Legislație Nonprofit (CLNR)

Centrum prawa non-profit (CLNR) to rumuńska organizacja non-profit (stowarzyszenie) założona w 2013 r., która specjalizuje się w badaniach, rzecznictwie oraz świadczeniu innych usług na rzecz obywateli i organizacji społeczeństwa obywatelskiego.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »