EnvironMENTAL

Pojedź z 4YOUth na projekt Cypr Zgłoszenia do 10 lipca 2019 r.

Szukamy 4 osób, które wezmą udział w wymianie młodzieżowej EnvironMENTAL, która odbędzie się w dniach 16-24 października 2019 r. w miejscowości Pedoulas na Cyprze.

Projekt ma na celu:

  • promocję zrównoważonego stylu życia,
  • zachęcenie do podejmowania eko inicjatyw,
  • zwiększenie świadomości na temat negatywnego wpływu człowieka na środowisko naturalne,
  • rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów związanych ze środowiskiem.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 320 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 10 lipca br. włącznie (środa). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Youth Flair

Youth Flair to początkująca organizacja pozarządowa, której misją jest tworzenie możliwości i promocja aktywnego obywatelstwa, integracji, wzmacniania pozycji młodzieży i rozwoju, aby zmiany, których potrzebuje świat, zaczynały się od społeczności lokalnej.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »