EUdiology

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 28 stycznia 2018 r.

Szukamy 5 osób, które wezmą udział w wymianie młodzieżowej „EUdiology”, która odbędzie się w dniach 12-20 marca 2018 r. w Londynie w Wielkiej Brytanii.

W wymianie młodzieżowej „EUdiology” weźmie udział 40 uczestników z Cypru, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Polski, Rumunii, Turcji i Włoch. Projekt będzie się skupiał na Unii Europejskiej – z perspektywy ideologii. Głównym celem projektu będzie zrozumienie co każdy z krajów członkowskich wnosi do wspólnoty oraz jak UE inwestuje w kraje członkowskie i ich obywateli. Uczestnicy projektu będą badać traktaty Unii Europejskiej oraz prawa i politykę UE, a także analizować wpływ poszczególnych krajów na ich tworzenie i kształtowanie, a co najważniejsze – zastanawiać się nad tym jaki wpływ na przyszłą politykę UE mogą mieć młodzi ludzie.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 170 euro na osobę. Jeśli interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 28 stycznia br. włącznie (niedziela).

Polskę reprezentować będzie czworo uczestników (w wieku od 18 do 30 lat) oraz jeden lider/liderka (w wieku co najmniej 18 lat – bez górnego limitu wieku).

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji w materiałach do pobrania:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »