EU+Tolerant

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 26 września 2018 r.

Szukamy 9 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej „EU+Tolerant”, która odbędzie się od 28 października do 9 listopada 2018 r. w miejscowości Poiana Negrii w Rumunii.

W wymianie “EU+Tolerant” wezmą udział 54 osoby z 6 krajów: Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Głównym celem projektu “EU+Tolerant” jest ograniczenie zjawiska dyskryminacji wszelkiego rodzaju poprzez interakcje i ułatwienie uczestnikom dostępu do życia społecznego.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 21 września br. włącznie (piątek) 26 września br. włącznie (środa). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »