Faith In The Future II

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 8 grudnia 2017 r.

Mamy 4 miejsca na szkolenie „Faith In The Future (II)”, które odbędzie się w dniach 23-31 stycznia 2018 w Asha Centre w Wielkiej Brytanii.

W szkoleniu „Faith In The Future (II)” weźmie udział 33 uczestników z Czech, Grecji, Hiszpanii, Polski, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Celem tego trwającego tydzień szkolenia jest dostarczenie uczestnikom podstawowych informacji na temat Sufizmu – najbardziej artystycznej i mistycznej odsłony Islamu. Jest to drugie spośród trzech szkoleń, które podejmują także tematy religii Chin oraz Indii. Podczas projektu wykorzystane zostaną metody edukacji pozaformalnej, takie jak teatr, praca w grupach, czy dyskusje i wymiana doświadczeń. Podczas niektórych sesji uczestnicy będą mieli okazję poznać elementy tańca sufickiego, medytacji i poezji perskiej, a także odkryć związek między Sufizmem a innymi formami Islamu.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli pracujesz z młodzieżą i/lub należysz do organizacji pozarządowej, masz przynajmniej 18 lat, interesuje Cię tematyka tego projektu oraz znasz język angielski na dobrym poziomie, czekamy na Twoje zgłoszenie do 8 grudnia br. włącznie (piątek).

Aby zgłosić się do udziału w tym projekcie, należy pobrać infopack (dostępny poniżej), wypełnić formularz na 3 stronie infopacka, zapisać go na swoim komputerze, a następnie przesłać go mailem NA OBA ADRESY: exchange@4youth.pl oraz maris@ashacentre.org.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy w infopacku do pobrania:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »