Faith In The Future (III)

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 9 lutego 2018 r.

Mamy 4 miejsca na szkolenie „Faith In The Future (III)”, które odbędzie się w dniach 18-26 kwietnia 2018 r. w Asha Centre w Wielkiej Brytanii.

W szkoleniu „Faith In The Future (III)” weźmie udział 33 uczestników z Czech, Grecji, Hiszpanii, Polski, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Celem tego trwającego tydzień szkolenia jest dostarczenie uczestnikom podstawowych informacji na temat kultury i religii starożytnych Chin. Zaczynając od odkrywania opoki chińskiej kultury duchowej – Księgi Przemian I Ching – uczestnicy poznają również Yin i Yang późniejszej filozofii Chin, Taoizm oraz Buddyzm. Inne części szkolenia będą zawierać wizytę w Buddyjskiej Świątyni oraz zrozumienie sztuki Feng Shui i praktyki Tai Chi.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz przynajmniej 18 lat, interesuje Cię tematyka tego projektu oraz znasz język angielski na dobrym poziomie, czekamy na Twoje zgłoszenie do 9 lutego br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają e-mail z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Aby zgłosić się do udziału w tym projekcie, należy pobrać infopack (dostępny poniżej), wypełnić formularz na 3 stronie infopacka, zapisać go na swoim komputerze, a następnie przesłać go mailem NA OBYDWA ADRESY: exchange@4youth.pl oraz maris@ashacentre.org.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Wysłanie formularza zgłoszeniowego oznacza akceptację regulaminu wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy w infopacku do pobrania:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »