Faith In The Future

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 16 października 2017 r.

Zapraszamy 4 osoby do udziału w szkoleniu pt. Faith In The Future, które odbędzie się w dniach 5-13 grudnia 2017 r. w Asha Centre w Forest of Dean w Wielkiej Brytanii.

W szkoleniu Faith In The Future weźmie udział 33 uczestników z Czech, Grecji, Hiszpanii, Polski, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Włoch. Głównym tematem szkolenia będą religie i filozofie Indii (m.in. Hinduizm i Buddyzm) oraz ich znaczenie i wpływ na obecne życie młodych Europejczyków. Podczas projektu wykorzystane zostaną metody edukacji nieformalnej, takie jak teatr, praca w grupach, czy dyskusje i wymiana doświadczeń, a także elementy jogi i medytacji.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli pracujesz z młodzieżą i/lub należysz do organizacji pozarządowej, masz przynajmniej 18 lat, interesuje Cię tematyka tego projektu oraz znasz język angielski na dobrym poziomie, czekamy na Twoje zgłoszenie do 16 października br. włącznie (poniedziałek).

Aby zgłosić się do udziału w tym projekcie, należy pobrać infopack (dostępny poniżej), wypełnić formularz znajdujący się na 3 stronie infopacka, zapisać go na swoim komputerze, a następnie przesłać go mailem na obydwa adresy: exchange@4youth.pl oraz maris@ashacentre.org.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy w infopacku do pobrania:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »