Fikir Hasadı

Pojedź z 4YOUth na projekt Turcja Zgłoszenia do 25 marca 2019 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Fikir Hasadı, która odbędzie się od 29 kwietnia do 6 maja 2019 r. w miejscowości Mersin w Turcji.

W wymianie Fikir Hasadı weźmie udział 30 osób z 6 krajów: Grecji, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Turcji. Podczas projektu uczestnicy lepiej zrozumieją temat zrównoważonej produkcji rolnej, dostępu do jedzenia i nauczą się jak promować rozwój wsi oraz konkurencyjność.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 360 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 25 marca br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Tureckie Ministerstwo Rolnictwa i Leśnictwa, Dyrekcja Okręgu Mersin/Mezitli

Główną misją instytucji jest zapewnienie odpowiedniego dostępu do źródeł żywności oraz ułatwienie zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich i wspiernie konkurencyjności. Zgodnie z misją instytucja określa, stosuje, monitoruje i ocenia innowacyjne polityki. Prowadzi również różne szkolenia, projekty i działania certyfikacyjne dla młodzieży i dorosłych.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »