Find the need, write the Change

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 26 lutego 2019 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Find the need, write the Change, która odbędzie się od 11 do 19 kwietnia 2019 r. w miejscowości Busteni w Rumunii.

W wymianie Find the need, write the Change weźmie udział 30 osób z 6 krajów: Bułgarii, Hiszpanii, Polski, Rumunii, Turcji i Włoch. Podczas projektu uczestnicy zwiększą swoją wiedzę o 3 rodzajach edukacji (formalnej, pozaformalnej oraz nieformalnej) i o programach Erasmus+, nauczą się różnych pozaformalnych metod, dzięki którym rozwiną siebie oraz swoje umiejętności pracy w grupach.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 180 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 26 lutego br. (wtorek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

ASK Yourself

ASK Yourself is a non-profit organization that has as a main purpose to organizing projects and activities aimed at personal and professional development of young people and youth workers, encouraging volunteering and cultural diversity with the help of non-formal and formal education methods.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »