CommunicAction TC

Fotorelacje uczestników wrzesień 2018 Włochy

Szkolenie CommunicAction odbyło się w dniach w dniach 26 sierpnia – 1 września 2018 roku w miejscowosci Alessandria położonej na północy Włoch. Trening skierowany był do pracowników organizacji pozarzadowych pracujących z młodzieżą i miał na celu rozwój umiejętności komunikacyjnych.

Magda i Miłosz, członkowie Zespołu 4YOUth, uznali, że to wspaniała okazja do rozwoju i pozyskania nowych kontaktów na przyszłość i to wlasnie oni wzięli udział w tym treningu.

Podczas siedmiu bardzo intensywnych dni uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje organizacje oraz realizowane projekty i poznać różnorodne narzędzia, dzięki którym komunikacja jest łatwiejsza i bardziej efektywna. Uczestnicy mogli spojrzeć na komunikację z wielu poziomów: szczerej komunikacji z samym sobą, komunikacji w grupie oraz komunikacji grupy ze światem. Organizatorzy wykazali się niezwykłą pomysłowością dzięki czemu uczestnicy mieli okazję współpracować podczas rozwiązywania zagadek w Escape Room, stworzonym na potrzeby naszego projektu, zaprezentować swoje talenty w 3 minutowych wystąpieniach na Talent Show i stworzyć międzynarodowe wydarzenie, na które zaprosili społeczność lokalną Alessandrii.

Uczestnicy mieli też okazję poznać lokalną drużynę Rugby i pod okiem profesjonalistów nie tylko poznać podstawy tej gry, ale także rozegrać mecz, a potem zjeść z nimi prawdziwą włoską kolację.

Trening zorganizowany został przez organizację YouthConnect i wzięli w nim udział uczestnicy z Estonii, Hiszpanii, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Włoch.

Nasi Partnerzy

« »