East or West – Outdoors is the Best

Fotorelacje uczestników czerwiec 2018 Gruzja

Biorąc pod uwagę tytuł projektu, w którym uczestniczyliśmy, nie powinno być zaskoczeniem, że większość czasu w Gruzji spędziliśmy pod namiotami, ciesząc się naturą.

Miejsce naszego zakwaterowania, pole namiotowe w miejscowości Pona, okazało się świetnym azylem od miejskiego zgiełku. Dzięki temu mogliśmy skupić się na zajęciach. Nie tylko spotkaliśmy świetnych ludzi odkrywaliśmy inne kultury, ale również nauczyliśmy się dużo o sobie samych. Wieczór międzynarodowy pomógł nam przełamać się i lepiej poznać uczestników z innych krajów. Aktywności tworzące zespół były świetnym narzędziem do zbudowania zaufania, niezbędnego do wspólnego wykonywania dalszych działań.

Bardzo podobały nam się wycieczki (zarówno nocne, jak i te w ciągu dnia) po pięknym gruzińskim terenie. Mieliśmy również świetną okazję zobaczyć tradycyjne gruzińskie tańce i spróbować lokalnych smaków, a ostatniego dnia wzięliśmy udział w grze miejskiej, która pozwoliła nam jeszcze lepiej poznać ten piękny kraj i jego kulturę. Po wymianie pozostały nam piękne wspomnienia, nowi przyjaciele, a także doświadczenia i przemyślenia.

Organizator projektu: abroadship.org

Nasi Partnerzy

« »