Faith In The Future

Fotorelacje uczestników grudzień 2017 Wielka Brytania

Trening Faith In The Future był wyjątkowy z wielu powodów! Po pierwsze miejsce – ośrodek ASHA Centre otoczony magicznym lasem Forest of Dean, w którym inspiracji szukali między innymi J. R. R. Tolkien czy autorka serii Harrego Pottera, J. K. Rowling. Jest tu coś wyjątkowego, przez co ludzie czują się naenergetyzowani, a rośliny rosną lepiej.

Podobało mi się jak zostaliśmy przyjęci przez wolontariuszy, którzy dotarli do Asha Centre z całej europy, uczestniczyli w zajęciach, pomagali przygotowywać posiłki i dotrzymywali towarzystwa. Świetni ludzie! Trener Mark ofiarował całe swoje serce, aby przekazać swoją wiedzę i zainspirować nas do zgłębiania tematyki religii wschodu. Uczyliśmy się przez sztukę artystyczną, pracę w grupie, elementy teatru, dyskusję, medytację.

Ciekawym wydarzeniem była wycieczka do hinduskiej świątyni, gdzie pozwolono nam wziąć udział w tradycyjnym rytuale oraz zjeść posiłek z innymi wiernymi. Codziennie rano można było też wziąć udział w sesji medytacji z elementami tai chi, a wieczorem w sesji jogi.

Trening odbywał się w dniach 5-13 grudnia 2017 r. i wzięło w nim udział 33 uczestników z Czech, Grecji, Hiszpanii, Polski, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Nasi Partnerzy

« »