Real Life Monopoly

Fotorelacje uczestników czerwiec 2019 Litwa

Czy możliwe jest połączenie interesującego projektu z pięknym krajobrazem i fantastycznymi ludźmi? Tak! Od 8 do 14 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w projekcie dotyczącym planowania biznesu, który odbywał się ok. 50 kilometrów od Wilna, stolicy Litwy.

Projekt ten nazywał się Real Life Monopoly. Co to oznacza? To oznacza, że 25 młodych ludzi z różnych krajów (Bułgarii, Litwy, Polski, Portugalii i Rumunii) spędziło cały tydzień planując, budując i rozwijając swoje własne idee biznesowe podczas tworzenia nowej wersji popularnej gry planszowej. Każdy biznes był inny, wszystko było oryginalne i kreatywne. Omówiliśmy wiele kwestii, próbując odpowiedzieć na potrzeby społeczeństwa w którym żyjemy i znaleźć innowacyjne rozwiązania biznesowe. Oprócz tego wzięliśmy udział w grze miejskiej w Wilnie, zwiedzając je, wspólnie się bawiąc oraz wykonując czasami zabawne zadania.

Podczas projektu zawarliśmy nowe, wspaniałe znajomości z ludźmi ze wspomnianych wcześniej krajów. Mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze uda nam się spotkać. To był tydzień pełen wyzwań. Myślę, że znacząco wpłynął on na moją kreatywność i pomógł odnaleźć te życiowe cele, o których już zapomniałam. Naprawdę chciałabym móc tam wrócić.

Nasi Partnerzy

« »