Yellow Brick Road

Fotorelacje uczestników maj 2018 Bośnia i Hercegowina

Szkolenie pt. Yellow Brick Road odbywało się w malowniczej wiosce w Bośni i Hercegowinie, dosłownie po środku niczego, co miało swój urok. Hostel znajdował się w budynku po starej szkole, co nadawało fajny klimat, a w pobliżu biegały kury, owce i inne zwierzęta – piękny, wiejski krajobraz. Uspokajająca i wyciszająca sceneria bardzo sprzyjała tematowi treningu, jakim był peacebuilding, międzyreligijny i międzykulturowy dialog oraz walka z uprzedzeniami i stereotypami.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani i chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami. Podobnie jak świetni trenerzy – pełni energii, pasji oraz chęci, aby dzielić się swoją wiedzą nie tylko podczas sesji treningowych.

Projekt oceniam bardzo pozytywnie. Spotkałam świetnych ludzi, dzięki którym spędziłam czas, ucząc się o różnicach między różnymi krajami, o tym jak reagować na niepożądane zachowania, a także jak zmieniać swoje najbliższe otoczenie.

Projekt ten odbył się w kwietniu 2018 roku, a brało w nim udział 18 osób z Albani, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Cypru, Grecji, Hiszpanii, Macedonii, Polski i Włoch.

Nasi Partnerzy

« »