From trash to cash

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 3 października 2019 r.

Szukamy 5 osób (w tym jednego lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie From trash to cash, która odbędzie się w dniach 4-13 grudnia 2019 r. w miejscowości Busteni w Rumunii.

Projekt ma na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat możliwości przetwarzania odpadów poprzez upcycling i opracowywanie biznesplanów, wykorzystujących możliwości przetwarzania odpadów w przedmioty, które mogą przynosić zysk. Celem projektu jest również zwiększenie zrównoważonego działania na rzecz środowiska, jakości życia młodych ludzi i szans na zatrudnienie bezrobotnych poprzez przetwarzanie odpadów za pomocą upcyclingu.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 17 września br. 3 października br. włącznie (wtorek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »