Fund your IDE+A

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 8 października 2021

Szukamy 3 osób, które wezmą udział w treningu pt. Fund your IDE+A. Projekt odbędzie się w dniach 18-25 października 2021 r. w Costinesti, w Rumunii.

Celem tego treningu jest rozwijanie umiejętności organizowania funduszy oraz narzędzi wsparcia dla społeczności. Uczestnicy nauczą się jak wdrażać pomysły/projekty w życie oraz dowiedzą się, poprzez jakie metody można to osiągnąć.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz przynajmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 9 października br. (sobota) włącznie. Wszyscy kandydaci i kandydatki otrzymają maila z wynikami rekrutacji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.
Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu. Więcej informacji o projekcie w infopacku.

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 wciąż nie wiadomo, jaka będzie sytuacja w czasie trwania projektu. Jesteśmy gotowe i gotowi, żeby wspierać uczestników oraz partnerów w jak najlepszy sposób – żeby projekt wydarzył się tak, jak zaplanowano. Naszym priorytetem jest jednak bezpieczeństwo uczestników, dlatego jeśli jednak nie będzie to możliwe, informacje na stronie zostaną zaktualizowane, a uczestnicy poinformowani o jakichkolwiek zmianach w programie.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »