#HealthyHabits 2: Active Outdoors & Sports

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 30 kwietnia 2018 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej #HealthyHabits 2: Active Outdoors & Sports, która odbędzie się w dniach 27 czerwca – 4 lipca 2018 r. w Londynie w Wielkiej Brytanii.

W wymianie młodzieżowej #HealthyHabits 2: Active Outdoors & Sports wezmą udział 32 osoby z Chorwacji, Grecji, Litwy, Polski, Rumunii i Wielkiej Brytanii. Projekt będzie skupiał się na rozwijaniu zdrowych nawyków i postaw dla zrównoważonego rozwoju osobistego młodych ludzi. Główne tematy, które poruszane będą podczas wymiany to:

  • rozgrzewka, bieganie, rozciąganie
  • piesze wędrówki i biwakowanie na różnych terenach
  • procedury bezpieczeństwa podczas zajęć na świeżym powietrzu
  • zwiększanie poziomu energii poprzez uprawianie sportu na świeżym powietrzu
  • oprawa osobistych doświadczeń i połączenia z naturą
  • organizowanie sportowych przygód na świeżym powietrzu

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 170 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 30 kwietnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach do pobrania.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »