#HealthyHabits 3: Self-leadership

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 26 czerwca 2018 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej #HealthyHabits 3: Self-leadership, która odbędzie się w dniach 1-8 sierpnia 2018 r. w Londynie w Wielkiej Brytanii.

W wymianie młodzieżowej #HealthyHabits 3: Self-leadership wezmą udział 32 osoby z Chorwacji, Grecji, Litwy, Polski, Rumunii i Wielkiej Brytanii. Projekt skupiał się będzie na rozwijaniu zdrowych nawyków i postaw dla zrównoważonego rozwoju osobistego młodych ludzi. Główne tematy, które poruszane będą podczas wymiany to:

  • ćwiczenie pozytywnego myślenia uczestników zarówno w działaniach na świeżym powietrzu, jak i w życiu
  • auto-wzmacniające modelowanie
  • znajdowanie rozwiązań przy użyciu modelu „ofiara-odpowiedzialny”
  • techniki coachingowe w cyklu uczenia się przez doświadczenie (cykl Kolba)
  • prowadzenie grup własnym przykładem przy użyciu programowania neurolingwistycznego w celu poprawy swojej sprawności i rezultatów grupy
  • poprawa samo-zaufania i pewności siebie

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot 80% kosztów podróży do 170 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 26 czerwca br. włącznie (wtorek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach do pobrania.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »