#H(E+)lp

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 6 września 2019 r.

Szukamy 4 osób, które wezmą udział w treningu #H(E+)lp, która odbędzie się w dniach 1-7 listopada 2019 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

Projekt ma na celu:

  • rozwój kompetencji pracowników młodzieżowych w zakresie udzielania pierwszej pomocy i interwencji w nagłych przypadkach;
  • w ciągu 8 miesięcy od zakończenia projektu pracownicy młodzieżowi będą rozwijać swoje umiejętności udzielania pierwszej pomocy w lokalnej społeczności oraz przekażą je młodziezy działającej w organizacjach pozarządowych;
  • w ciągu 8 miesięcy pracownicy młodzieżowi dowiedzą się, jak za pomocą nieformalnych metod edukacji przygotować młodzież z lokalnej społeczności i organizacji pozarządowych do działania w nagłych przypadkach.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 6 września br. włącznie (piątek).

Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Centrul Pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale

Stowarzyszenie “Centrul pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale” zajmuje się rozwojem młodzieży, pomaganiem tym, którzy mają mniejsze szanse, integracją społeczną dyskryminowanych młodych ludzi i zachęcaniem ich do podejmowania inicjatyw.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »