Ideas Ark

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 15 października 2018 r.

Szukamy 4 osób, które wezmą udział w szkoleniu pt. Ideas Ark, które odbędzie się w dniach od 7 do 15 listopada 2018 r. w Bukareszcie (Rumunia).

W szkoleniu weźmie udział 36 osób z 8 krajów: Chorwacji, Estonii, Grecji, Litwy, Macedonii, Polski, Rumunii i Włoch. Głównym celem projektu jest poprawa kompetencji przedsiębiorczych wśród pracowników młodzieżowych poprzez szkolenie oraz stworzenie internetowej sieci 300 członków, którzy dzielić się będą swoją wiedzą na temat edukacji przedsiębiorczej, kreatywności i ekosystemów start-up’ów.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 15 października br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Monomyths

Monomyths Association to organizacja non-profit stworzona przez “krawców opowieści” z Bukaresztu w Rumunii. Jest to kraina opowieści o osobistym rozwoju, kreatywnej ekspresji, w której wykorzystujemy nasze talenty – markowe nożyczki, wzorce reputacji i kolory komunikacji – dla dobra społeczeństwa i dla organizacji non-profit na całym świecie.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »