In my element

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 30 kwietnia 2021 r.

Szukamy 3 osób, które wezmą udział w treningu pt. In my element. Projekt odbędzie się w dniach 17-25 maja 2021 r. w Calarasi, w Rumunii.

Projekt ma na celu zidentyfikowanie kluczowych cech charakteru, eksplorację aspektów skutecznego wewnętrznego przywództwa, jego korzeni w pracy z młodzieżą oraz tego, w jaki sposób pracownicy młodzieżowi tworzą i dostosowują swój „wewnętrzny kompas”, który wspomaga ich pracę.

Projekt jest podzielony na 3 fazy:

  1. Odnalezienie wewnętrznego lidera

  2. Stanie się lepszym liderem

  3. Lead the future

Projekt został stworzony dla rozwoju zawodowego 27 pracowników młodzieżowych (umiejętności, wiedza oraz narzędzia) z 9 europejskich organizacji pozarządowych, by stali się lepszymi, bardziej efektywnymi liderami w swoich organizacjach i by wymieniali się dobrymi praktykami liderskimi poprzez 1 intensywny trening.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 255 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 30 kwietnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu. Więcej informacji o projekcie na stronie: https://sites.google.com/view/monomyths-in-my-element/home?authuser=1

Uwaga! W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, wybrane uczestniczki i uczestnicy są zobowiązani do posiadania ważnego ubezpieczenia zdrowotnego na cały czas trwania projektu oraz do wykonania testu PCR i posiadania oficjalnego potwierdzenia jego wykonania tuż przed wyjazdem. Koszt testu zostanie pokryty przez organizację przyjmującą i sfinansowany z budżetu projektu. Jesteśmy gotowe i gotowi, żeby wspierać uczestników oraz partnerów w jak najlepszy sposób – żeby projekt wydarzył się tak, jak zaplanowano. Naszym priorytetem jest jednak bezpieczeństwo uczestników, dlatego jeśli jednak nie będzie to możliwe, informacje na stronie zostaną zaktualizowane, a uczestnicy poinformowani o jakichkolwiek zmianach w programie.


Partner / organizator projektu

Monomyths

Monomyths Association to organizacja non-profit stworzona przez “krawców opowieści” z Bukaresztu w Rumunii. Jest to kraina opowieści o osobistym rozwoju, kreatywnej ekspresji, w której wykorzystujemy nasze talenty – markowe nożyczki, wzorce reputacji i kolory komunikacji – dla dobra społeczeństwa i dla organizacji non-profit na całym świecie.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »