In my element

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 28 marca 2020 r.

Szukamy 3 uczestników, którzy wezmą udział w treningu pt. In my element. Projekt odbędzie się w dniach 8-15 czerwca 2020 r. w Bukareszcie, w Rumunii.

Projekt ma na celu zidentyfikowanie kluczowych cech charakteru, eksplorację aspektów skutecznego wewnętrznego przywództwa, jego korzeni w pracy z młodzieżą oraz tego, w jaki sposób pracownicy młodzieżowi tworzą i dostosowują swój „wewnętrzny kompas”, który wspomaga ich pracę.

Projekt jest podzielony na 3 fazy:

  1. Odnalezienie wewnętrznego lidera
  2. Stanie się lepszym liderem
  3. Lead the future

Projekt został stworzony dla rozwoju zawodowego 27 pracowników młodzieżowych (umiejętności, wiedza oraz narzędzia) z 9 europejskich organizacji pozarządowych, by stali się lepszymi, bardziej efektywnymi liderami w swoich organizacjach i by wymieniali się dobrymi praktykami liderskimi poprzez 1 intensywny trening zorganizowany w czerwcu bieżącego roku.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 28 marca br. włącznie (sobota). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://sites.google.com/view/monomyths-in-my-element/home?authuser=0


Partner / organizator projektu

Monomyths

Monomyths Association to organizacja non-profit stworzona przez “krawców opowieści” z Bukaresztu w Rumunii. Jest to kraina opowieści o osobistym rozwoju, kreatywnej ekspresji, w której wykorzystujemy nasze talenty – markowe nożyczki, wzorce reputacji i kolory komunikacji – dla dobra społeczeństwa i dla organizacji non-profit na całym świecie.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »