#Inclusion

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 20 listopada 2019 r.

Szukamy 4 pracowników młodzieżowych, którzy wezmą udział w treningu #Inclusion. Projekt odbędzie się w dniach 18-25 stycznia 2020 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

Dzięki temu wyjazdowi uczestnicy:

  • rozwiną swoją wiedzę o włączaniu innych do działań społecznych, stereotypach, uprzedzeniach, dyskryminacji
  • lepiej zrozumieją problemy osób wykluczonych oraz będą w stanie przygotować i wcielić w życie aktywności, które pomogą innym włączyć się do społeczeństwa
  • nauczą się, jak używać edukacji nieformalnej jako narzędzia do włączania młodych osób wykluczonych społecznie oraz jako sposobu na poprawienie ich komunikacji poprzez prowadzenie zajęć nieformalnych oraz wcielanie ich w lokalne działania
  • udoskonalą swoją postawę wobec osób wykluczonych poprzez rozpoczęcie przynajmniej dwóch lokalnych projektów

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 20 listopada br. włącznie (środa). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »