Initiate

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 31 stycznia 2020 r.

Szukamy 7 uczestników (w tym 1 lidera/liderki), którzy wezmą udział w wymianie młodzieżowej Initiate. Projekt odbędzie się w dniach 19-30 marca 2020 r. w miejscowości Poiana Negrii w Rumunii.

Głównym celem tej wymiany jest promowanie rozwoju edukacji, wartości społecznych, stymulowanie aktywnego uczestnictwa obywatelskiego młodzieży, zwiększenie świadomości międzykulturowej i wiedzy ogólnej młodych ludzi oraz przygotowanie i wcielenie w życie aktywności oraz różnych programów edukacyjnych, które korespondują z wartościami społecznymi Unii Europejskiej.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 31 stycznia br. włącznie (czwartek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Pro Civis Dorna

Pro Civis Dorna to niezależna organizacja pozarządowa non-profit, która rozwija swoją działalność głównie w Rumunii, na poziomie lokalnym i regionalnym (Vatra Dornei i okoliczne obszary wiejskie). Stowarzyszenie zachęca młodych ludzi, niezależnie od ich pochodzenia, do aktywnego uczestnictwa w sprawach dotyczących społeczeństwa.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »