Intercultural Dialogue through Creative Writing

Pojedź z 4YOUth na projekt Wielka Brytania Zgłoszenia do 4 grudnia 2017 r.

Mamy 2 miejsca na szkolenie „Intercultural Dialogue through Creative Writing”, które odbędzie się w dniach 1-9 marca 2018 r. w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

W szkoleniu „Intercultural Dialogue through Creative Writing” weźmie udział 32 uczestników z Albanii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Czarnogóry, Czech, Hiszpanii, Kosowa, Litwy, Macedonii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji i Wielkiej Brytanii. Głównym celem szkolenia będzie rozwój kompetencji uczestników dotyczących wykorzystania metody kreatywnego pisania jako narzędzia międzynarodowego dialogu i uczenia się.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli pracujesz z młodzieżą i posiadasz doświadczenie w edukacji pozaformalnej, jesteś w wieku 22-30 lat, interesuje Cię tematyka tego projektu oraz znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie, czekamy na Twoje zgłoszenie do 4 grudnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami rekrutacji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji w materiałach do pobrania poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »