Lead the way

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 16 listopada 2018 r.

Szukamy 5 osób, które wezmą udział w szkoleniu pt. Lead the way, które odbędzie się od 3 do 10 stycznia 2019 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

W szkoleniu Lead the way weźmie udział 25 osób z 5 krajów: Chorwacji, Litwy, Polski, Rumunii i Włoch. Uczestnicy zwiększą swoją wiedzę na temat przywództwa (role, style, etyka, metody), a także rozwiną swoje umiejętności przywódcze (mentoring, coaching, motywacja, komunikacja, zarządzanie, uzyskiwanie wyników, podejmowanie decyzji) i zrozumieją znaczenie wykorzystywania przywództwa w swojej pracy.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 16 listopada br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »