Leaders for the Future

Pojedź z 4YOUth na projekt Włochy Zgłoszenia do 15 kwietnia 2019 r.

Szukamy 3 osób, które wezmą udział w treningu Leaders for the Future, która odbędzie się w dniach 1-8 czerwca 2019 r. w miejscowości Acquappesa we Włoszech.

Celem tego projektu jest zmotywowanie młodych działaczy do bardziej praktycznego podejścia, by zmienić system edukacji w bardziej otwarty, praktyczny i wydajny dzięki rozwinięciu kompetencji przywódczych uczestników poprzez doświadczenia edukacyjne na świeżym powietrzu.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat (nie ma górnej granicy wieku) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 15 kwietnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »