Love is in the air

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 20 lipca 2018 r.

Szukamy 5 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Love is in the air, która odbędzie się od 27 sierpnia do 5 września 2018 r. w miejscowości Sarata Monteoru – Buzau w Rumunii.

W wymianie Love is in the air weźmie udział 41 osób z 8 krajów: Bułgarii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Macedonii, Polski, Rumunii i Włoch, w tym 16 osób bezrobotnych. Projekt skupiać się będzie na problemach wynikających ze złej jakości powietrza spowodowanej nieodpowiedzialnym zachowaniem w przemyśle i w gospodarstwach domowych oraz pasywnym stylem życia.

Głównym celem projektu jest zwiększenie odpowiedzialności młodych ludzi za środowisko, zrównoważony rozwój i lepszą jakość życia poprzez zachęcenie do walki z zanieczyszczeniem powietrza oraz promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 20 lipca br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »