Manifest

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 3 października 2019 r.

Szukamy 8 osób (w tym jednego lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie Manifest, która odbędzie się w dniach 2-12 grudnia 2019 r. w miejscowości Poiana Negrii w Rumunii.

Ta wymiana zgromadzi młodych ludzi zainteresowanych promowaniem tolerancji, angażowaniem się w projekty społeczne i antydyskryminacyjne, mające na celu poprawę życia społecznego w Europie. Celem projektu jest wsparcie społecznego zaangażowania osób znajdujących się w niekorzystnej sytuacji życiowej oraz wzmocnienie roli wolontariuszy w społeczności, promowanie aktywnego obywatelstwa, równości i dialogu międzykulturowego.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 17 września br. 3 października br. włącznie (wtorek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Friend’s Society

Friend’s Society jest członkiem rumuńskiej sieci organizacji młodzieżowych D.G.T. (Do Great Things). Jej główną grupę docelową stanowią studenci szkół średnich i uniwersytetów, młodzi przedsiębiorcy i młodzież z mniejszymi szansami w Rumunii.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »