Migration: New Comers

Pojedź z 4YOUth na projekt Turcja Zgłoszenia do 19 października 2018 r.

Szukamy 3 osób, które wezmą udział w szkoleniu pt. Migration: New Comers, które odbędzie się od 20 do 29 listopada 2018 r. w miejscowości Diyarbakir w Turcji.

W szkoleniu Migration: New Comers wezmą udział 32 osoby z 10 krajów: Bułgarii, Chorwacji, Danii, Niemiec, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Turcji. Projekt skupiać się będzie na problemach uchodźców oraz społecznych realiach z jakimi się stykają, mając do analizy przypadek Turcji i skierowany jest do działaczy organizacji pozarządowych, mając na uwadze poprawę jakości przyszłych projektów dotyczących uchodźców.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 360 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 19 października br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych – przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »