Next step!

Pojedź z 4YOUth na projekt Łotwa Zgłoszenia do 2 maja 2021 r.

Poszukujemy 5 uczestniczek/uczestników, które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Next step! Wymiana odbędzie się w dniach 11-21 lipca 2021 roku w miejscowości Rites na Łotwie.

 Next Step! polega na odkrywaniu potencjału swojej kreatywności i pewności siebie poprzez poznawanie, poprzez ciało i umysł, różnych podejść do nauki i nowych perspektyw edukacji na świeżym powietrzu. Celem projektu jest połączenie dwóch ważnych elementów – natury i ruchu – aby stworzyć przestrzeń, w której można tworzyć, bawić się, uczyć i inspirować się nawzajem.

Projekt finansowany jest z programu Erasmus+. Organizatorzy zapewnią uczestniczkom i uczestnikom wyżywienie, zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz od 18 do 22 lat i interesuje Cię tematyka tej wymiany młodzieży, czekamy na Twoje zgłoszenie do 2 maja 2021 roku (niedziela). Wszyscy kandydaci i kandydatki otrzymają e-mail z wynikami selekcji najpóźniej 1 tydzień po upływie terminu zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem wymian międzynarodowych – wysyłając zgłoszenie akceptujesz regulamin wymian międzynarodowych. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć pod następującym linkiem: https://nextstep0721.wixsite.com/nextstep

Uwaga! W związku z sytuacją COVID-19, wciąż nie wiadomo, jak będzie wyglądała sytuacja w lipcu. W związku z tym przygotowujemy się, aby jak najlepiej wesprzeć naszych uczestników i partnerów, aby projekt odbył się zgodnie z planem. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe, informacje na stronie internetowej będą aktualizowane, aby dać uczestnikom znać o wszelkich zmianach w programie.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »