Next step!

Pojedź z 4YOUth na projekt Łotwa Zgłoszenia do 3 maja, 2021 r.

Szukamy 5 osób, które wezmą udział w wymianie pt. Next step! Projekt odbędzie się w dniach 11-21 lipca 2021 r. w Rites, w Łotwie.

Next Step! to projekt o odkrywaniu potencjału kreatywności i pewności siebie poprzez ciało i umysł, różne metody i podejścia do nauki oraz nowe perspektywy poznawania siebie na świeżym powietrzu. Celem tej wymiany jest połączenie dwóch istotnych elementów – natury i ruchu – żeby stworzyć przestrzeń, w której można kreować, bawić się, uczyć oraz inspirować siebie nawzajem.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz 18-22 lata i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 2 maja br. włącznie (niedziela). Wszystkie kandydatki i kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu. Więcej informacji o projekcie na stronie: https://nextstep0721.wixsite.com/nextstep

Uwaga! W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 wciąż nie wiadomo, jaka będzie sytuacja w lipcu 2021. Jesteśmy gotowe i gotowi, żeby wspierać uczestników oraz partnerów w jak najlepszy sposób – żeby projekt wydarzył się tak, jak zaplanowano. Naszym priorytetem jest jednak bezpieczeństwo uczestników, dlatego jeśli jednak nie będzie to możliwe, informacje na stronie zostaną zaktualizowane, a uczestnicy poinformowani o jakichkolwiek zmianach w programie.


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »