Non-Formal Education for Social Change

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 7 września 2018 r.

Mamy 5 miejsc na szkolenie Non-Formal Education for Social Change, które odbędzie się w dniach 5-14 października 2018 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

W szkoleniu Non-Formal Education for Social Change weźmie udział 33 uczestników z Hiszpanii, Litwy, Polski, Rumunii, Turcji i Włoch.

Uczestnicy szkolenia poszerzą swoją wiedzę na temat różnic i podobieństw pomiędzy metodami edukacji poza-formalnej, formalnej i nieformalnej i dowiedzą się jak i kiedy z nich korzystać. Co więcej, uczestnicy rozwiną swoje umiejętności związane z wdrażaniem metod edukacji poza-formalnej i przystosowywaniem ich do potrzeb młodych ludzi o mniejszych szansach.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz przynajmniej 18 lat, interesuje Cię tematyka tego projektu oraz znasz język angielski na komunikatywnym poziomie, czekamy na Twoje zgłoszenie do 7 września br. włącznie (piątek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji najpóźniej tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych.

Więcej informacji w materiałach do pobrania poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »