Nasz zespół

Jesteśmy grupą działaczy społecznych, edukatorów i animatorów kultury. Wszyscy mamy za sobą bogate doświadczenia w pracy dla różnych organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych.

Katarzyna Anna Klimowicz

Prezes Zarządu

Pasją szefowej Fundacji 4YOUth jest wdrażanie progresywnych idei. Jest entuzjastką innowacji, a jej uśmiech może przekonać nawet największych malkontentów.

Doktorantka (Zakład Filozofii Polityki, Instytut Filozofii UW) oraz absolwentka Programu Humanity in Action. Ukończyła międzynarodowy kierunek Filozofia w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim i od początku jej studiów łączy swoją karierę akademicką z dziennikarstwem obywatelskim oraz działalnością społeczną. Uwielbia podróżować i bardzo interesuje się polityką, relacjami międzynarodowymi, wolontariatem, teatrem oraz projektami młodzieżowymi. Doświadczenia, które najbardziej docenia w swoim życiu to: liczne warsztaty teatralne, dwie kadencje w Młodzieżowej Radzie Milanówka (jej miasto rodzinne), praktyki studenckie w Akademickim Radiu Kampus, pracę we włoskim Stowarzyszeniu YouNet i Klubie Osiedlowym "Surma" (Ośrodek Kultury Ochoty) oraz WWOOFing (World Wide Opportunities on Organic Farms) w katalońskiej spółdzielni MasFranch. Współpracowała również z założycielami obywatelskiej telewizji Miasta w Komie, wyjeżdżała na wiele workcampów wolontariackich do różnych zakątków Europy wraz z Organizacją Service Civil International, brała udział w Programie wymiany studenckiej Erasmus oraz Erasmus Placement w Bolonii (Włochy) i w Barcelonie (Hiszpania). Ponadto koordynowała wiele lokalnych, a także międzynarodowych projektów. Jednocześnie z pasją uczy grupy studentów na Uniwersytecie Warszawskim i lubi występować publicznie na wydarzeniach takich jak międzynarodowe konferencje oraz brać udział w TEDx Talks, aby dzielić się doświadczeniem i promować progresywne idee.

Magda Żarnawska

Członek Zarządu

Socjolożka i trenerka. Zafascynowana metodą Teatru Forum.

Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez dwa lata związana z Akademickim Radiem Kampus. Jest wielką miłośniczką i praktyczką metody Teatru Forum. W ostatnich latach związana z kilkoma warszawskimi organizacjami pozarządowymi, m.in. Polską Akcją Humanitarną, Centrum Praw Kobiet i Stowarzyszeniem ATD Czwarty Świat.

W wolnym czasie podróżuje, czyta książki i ogląda smutne filmy. Miłośniczka Islandii.

Ania Wisz

International Projects Manager

Liderka młodzieżowa, aktywistka społeczna, lektorka hiszpańskiego. Uwielbia pracować z ludźmi, podróżować i uczestniczyć w wydarzeniach artystycznych.

Liderka młodzieżowa, aktywistka społeczna, lektorka hiszpańskiego i portugalskiego, Honorowa Dawczyni Krwi. Uwielbia pracować z ludźmi, podróżować, śpiewać i uczestniczyć w wydarzeniach artystycznych. Absolwentka Iberystyki i studentka Sztuk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, animatorka, miłośniczka praw człowieka, języków obcych, gwary warszawskiej i Warszawy, podróżowania, teatru oraz muzyki. Brała udział w spektaklach w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, w II Mistrzowskich Warsztatach Rytmiki, w Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „Korczak” oraz w koncertach Singin' Warsaw. Zajmuje się muzyką ludową z różnych regionów świata, w szczególności Europy. Prowadzi warsztaty ze śpiewu białego, teatralne, ruchowe oraz językowe. Pracowała na wielu festiwalach artystycznych (Afrykamera, Strefa Ciszy, Tydzień Kina Hiszpańskiego) i współpracowała m.in. z Komuną/Warszawa, Amnesty International, Volunteers in Motion, CET Platform Polska oraz Centrum Społecznym Paca 40. W Fundacji zajmuje się rekrutacją uczestników na międzynarodowe projekty, promocją działań organizacji, a także budowaniem sieci partnerów w całej Europie. W wolnym czasie podróżuje autostopem, dzięki czemu spotyka nowych ludzi, testuje swoje umiejętności i podejmuje kolejne wyzwania.

Miłosz Bałdyga

International Projects Manager

Żongler, trener, animator. Uwielbia inspirować i być inspirowanym przez innych ludzi.

Student pedagogiki i absolwent studiów I stopnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja Ekonomia Przedsiębiorstwa). Jeden semestr spędził w Weronie (Włochy) na stypendium zagranicznym w ramach programu Erasmus dla studentów. Miłośnik podróży, muzyki, instrumentów perkusyjnych i sztuki nowego cyrku. Prowadzi warsztaty z żonglerki, rozwoju osobistego i umiejętności miękkich dla młodzieży i dorosłych zarówno w Polsce, jak i za granicą – podczas międzynarodowych projektów w ramach programu Erasmus+, na które wyjeżdża jako lider (od 2013 roku) oraz trener (od 2015 roku). Do tej pory wziął udział w blisko 30 wymianach młodzieży, seminariach i szkoleniach zagranicznych, a od 2017 roku sam zaangażowany jest również w pisanie projektów w ramach programu Erasmus+. Lubi wychodzić poza swoją strefę komfortu i podejmować nowe wyzwania, a poczucie spełnienia przynosi mu rozwiązywanie problemów w niekonwencjonalny sposób. Z Fundacją 4YOUth związany jest od 2012 roku – początkowo jako uczestnik wymian międzynarodowych, następnie jako wolontariusz, a obecnie jako oficjalny członek zespołu. W organizacji zajmuje się rekrutacją uczestników na międzynarodowe projekty, promocją działań Fundacji, a także budowaniem sieci partnerów w całej Europie.

Nasi Partnerzy

« »