Out for ChangE+

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 1 marca 2020 r.

Szukamy 4 uczestników, którzy wezmą udział w treningu Out for ChangE+. Projekt odbędzie się w dniach 22-29 kwietnia 2020 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

Projekt zakłada następujące cele:

  • rozwój wiedzy uczestników na temat inkluzywnych metod edukacji pozaformalnej, które mogą zostać użyte w ich pracy tak, by zarówno oni, jak i młodzi, z którymi pracują, mogli rozwijać siebie oraz swoje kompetencje
  • rozwijanie umiejętności szkoleniowych i wiedzy specjalistycznej w pracy z młodzieżą w środowiskach integracyjnych, z wykorzystaniem metod edukacji pozaformalnej
  • rozwój świadomości młodzieży na temat inkluzywnych aktywności i metod edukacji pozaformalnej, które mogą doprowadzić do zmian społecznych

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę.

Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 1 marca br. włącznie (niedziela). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie ns stronie: https://sites.google.com/view/out-for-change


Partner / organizator projektu

Centrul Pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale

Stowarzyszenie “Centrul pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale” zajmuje się rozwojem młodzieży, pomaganiem tym, którzy mają mniejsze szanse, integracją społeczną dyskryminowanych młodych ludzi i zachęcaniem ich do podejmowania inicjatyw.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »