Pathway to Mindfulness

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 15 lipca 2021

Poszukujemy 6 osób (w tym 1 liderki/lidera), które wezmą udział w wymianie pt. Pathway to Mindfulness. Projekt odbędzie się w dniach 20-26 sieprnia 2021 r. (plus dwa dni podróży: 19 oraz 27 sierpnia) w Calarasi, w Rumunii.

Projekt Pathway to Mindfulness jest zaproszeniem do wyłączenia codziennych rozpraszaczy i praktykowania uważności. Zajęcia projektowe będą miały na celu odkrywanie korzyści płynących z różnych sposobów uczenia się oraz z udziału w aktywnościach na świeżym powietrzu. Grupa projektowa będzie mogła doświadczyć sił natury w celu budowania więzi nie tylko ze sobą, ale także z innymi młodymi ludźmi z całej Europy.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 255 euro na osobę. Jeśli masz 18-30 lat (górna granica wiekowa nie dotyczy lidera/liderki) i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 15 lipca br. włącznie (czwartek). Wszyscy kandydaci i kandydatki otrzymają maila z wynikami rekrutacji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu. Więcej informacji o projekcie na stronie: https://sites.google.com/view/pathway-to-mindfulness/home?authuser=0).

Uwaga! W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 wciąż nie wiadomo, jaka będzie sytuacja w sierpniu 2021. Jesteśmy gotowe i gotowi, żeby wspierać uczestników oraz partnerów w jak najlepszy sposób – żeby projekt wydarzył się tak, jak zaplanowano. Naszym priorytetem jest jednak bezpieczeństwo uczestników, dlatego jeśli jednak nie będzie to możliwe, informacje na stronie zostaną zaktualizowane, a uczestniczki oraz uczestnicy poinformowani o jakichkolwiek zmianach w programie.


Partner / organizator projektu

Monomyths

Monomyths Association to organizacja non-profit stworzona przez “krawców opowieści” z Bukaresztu w Rumunii. Jest to kraina opowieści o osobistym rozwoju, kreatywnej ekspresji, w której wykorzystujemy nasze talenty – markowe nożyczki, wzorce reputacji i kolory komunikacji – dla dobra społeczeństwa i dla organizacji non-profit na całym świecie.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »