Real Life Monopoly

Pojedź z 4YOUth na projekt Litwa Zgłoszenia do 15 kwietnia 2019 r.

Szukamy 4 uczestników, którzy wezmą udział w wymianie młodzieżowej pt. Real Life Monopoly, która odbędzie się od 8 do 14 czerwca 2019 r. w dystrykcie Elektrėnai na Litwie.

W wymianie Real Life Monopoly weźmie udział 25 uczestników z 5 krajów: Bułgarii, Litwy, Polski, Portugalii and Rumunii. Podczas projektu uczestnicy w przyjaznym środowisku poznają problematykę biznesu na świecie.

W czasie pięciodniowej wymiany uczestnicy podzielą się swoją wiedzą, kulturą, umiejętnościami i doświadczeniem oraz zbudują naturalnej wielkości interpretację gry Monopoly. Na projekt zostaną zaproszeni specjaliści z organizacji z kapitałem wysokiego ryzyka, by przeanalizować 5 futurystycznych krajów Monopoly. Uczestnicy wraz ze specjalistami zdecydują, które pomysły warto przekształcić w prawdziwy biznes.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 180 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 2 kwietnia br. 15 kwietnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Partner / organizator projektu

Laboratorium kreatywne i innowacyjne

Laboratorium kreatywne i innowacyjne to organizacja powołana w 2015 r. w celu zapewnienia dzieciom, młodzieży i dorosłym wysokiej jakości możliwości nieformalnej edukacji w zakresie kultury, technologii i przedsiębiorczości. Organizacja prowadzi innowacyjne, często eksperymentalne działania, w których łączy różne obszary wiedzy, aby uczynić proces uczenia się bardziej wydajnym i kreatywnym.

Strona WWW


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »