Respect, don’t discriminate

Pojedź z 4YOUth na projekt Rumunia Zgłoszenia do 10 grudnia 2018 r.

Szukamy 8 osób (w tym 1 lidera/liderki), które wezmą udział w wymianie młodzieżowej Respect, don’t discriminate, która odbędzie się od 25 stycznia do 2 lutego 2019 r. w miejscowości Horezu w Rumunii.

W wymianie Respect, don’t discriminate weźmie udział 40 osób z 5 krajów: Bułgarii, Cypru, Polski, Rumunii i Turcji. Podczas projektu uczestnicy lepiej zrozumieją dyskryminację, stereotypy i uprzedzenia oraz ich negatywne efekty. Oprócz tego rozwiną swoje umiejętności pracy z grupami o mniejszych szansach, a także dowiedzą się jak wykorzystywać metody edukacji pozaformalnej do walki z dyskryminacją.

Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus+. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży do 275 euro na osobę. Jeśli masz co najmniej 18 lat i interesuje Cię tematyka tego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie do 10 grudnia br. włącznie (poniedziałek). Wszyscy kandydaci otrzymają maila z wynikami selekcji nie później niż tydzień po terminie przesyłania zgłoszeń.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów międzynarodowych. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia regulaminu.

Więcej informacji o projekcie w materiałach poniżej:


Zobacz również

Nasi Partnerzy

« »